DEĞİŞİM SÜRECİ

 

1) Aldığım ürünü değiştirmek istiyorum. Değişim şartları nelerdir ?

 

Değişim yapılmak istenen ürünün standart aksesuarları ile birlikte hasarsız ve eksiksiz bir şekilde 7 iş günü içerisinde teslim edilmesi gerekmektedir. Değişim ürünü depomuza ulaştığında 30 günlük değişim hakkınız tanımlanmış olacaktır. 

 

Ürün yanında verilen hediye ve promosyon ürünlerde geri gönderilmelidir.

 

Geri gönderilen ürünün orijinal kutusu veya ambalajı ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 

Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş , yeniden satılabilme özelliğini kaybetmiş ürünlerin değişim işlemi kabul edilmemektedir.

 

Değişim işlemi için ürünün faturası veya gönderilen sipariş bilgi formunun arka yüzünde bulunan değişim formunun doldurulmuş olması gerekmektedir.

 

 

2) Değişim kargosunu nasıl göndereceğim ?

 

Değişim işlemi için öncelikle Hesabım>İade Taleplerim sekmesi vasıtasıyla değişim talebinde bulunmanız gerekmektedir. Talep sonrasında değişim yapılmak istenen ürünleri eksiksiz ve hasarsız olması koşuluyla faturası ile birlikte 2205454551100 müşteri kodunu kullanarak anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile birlikte karşı ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz.

 

 

3) Hangi adrese gönderim yapacağım ?

 

Vimoce Online Mağaza, ARAS Kargo Kışla Şubesi

 

4) Değişim süreci nasıl ilerliyor ?

 

Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, değişim şartlarına uygun ulaştırılması durumunda değişim talebi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Kalite Güvence departmanı tarafından onay verildikten sonra tarafınıza bir hediye çeki tanımlanacaktır. Verilen kupon kodu ile birlikte 30 gün içerisinde yeni bir ürün satın alabilirsiniz. 

 

Değişim taleplerinde ürün ayırma-bekletme işlemi yapılamamaktadır.

 

Değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

 

İndirimli ürünlerde değişim işlemi mevcut değildir.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR