İPTAL & İADE

 

1) Ürünümü iade etmek istiyorum. İade şartları nelerdir ?

 

İade edilecek ürünün standart aksesuar ve parçaları ile birlikte 7 iş günü içerisinde hasarsız bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir. 

 

Ürün yanında verilen hediye ve promosyon ürünlerde iade ile birlikte gönderilmelidir.

 

İadelerin orijinal kutusu veya ambalajı ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 

Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş , yeniden satılabilme özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

 

İade işlemi için ürünün faturası veya gönderilen sipariş bilgi formunun arka yüzünde bulunan iade formunun doldurulmuş olması gerekmektedir.

 

2) Ürünümü nasıl iade edebilirim ?

 

İade işlemi için öncelikle Hesabım>İade Taleplerim sekmesi vasıtasıyla iade talebinde bulunmanız gerekmektedir. Talep sonrasında iade edilmek istenen ürünleri eksiksiz ve hasarsız olması koşuluyla faturası ile birlikte 2205454551100 müşteri kodunu kullanarak anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile birlikte karşı ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz.

 

3) İade Adresi nedir?

 

Vimoce Online Mağaza, ARAS Kargo Kışla Şubesi

 

4) Ücret iadesi nasıl ve ne zaman yapılıyor?

 

Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 14 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır. Kapıda ödeme iadeleri ise kargo bize ulaştıktan sonra 14 iş günü içerisinde verilen İban hesabınıza yapılmaktadır. 

 

5) Taksitli ödemelerin iadesi nasıl yatırılıyor?

 

Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi (ödeme şeklinize göre) taksitli olarak yapılmaktadır. İadenin taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılması tamamen bankanızın uygulamasıdır. Konuyla ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

6) Siparişimi Ne Zaman İptal edebilirim?

 

Siparişinizin kargoya teslimatı yapılmamışsa[email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

İade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

 

İndirimli ürünlerde iade işlemi mevcut değildir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR